در حال حاضر می توان گفت مسیری که بتوان توسط آن به سهولت به تحصیل پزشکی دست یافت خرید صندلی پزشکی است. این راه حل تنها برای افرادی پیشنهاد می شود که نتوانسته اند در کنکور سراسری رتبه لازم را کسب کنند. توانایی مالی از جمله شروط اساسی خرید صندلی پزشکی است. گرچه هزینه این روش در مقابل هزینه های تحصیل در دانشگاههای خارجی و گرفتن انتقالی به نسبت پایین تر است.
در صورتیکه توانایی لازم برای پرداخت شهریه های لازم وجود داشته باشد، صرف هزینه در این فرایند نگران کننده نیست. درآمد بالا و موقعیت شغلی مناسب حرفه پزشکی در نهایت به جبران این هزینه ها خواهد آمد. از طرفی دانشگاهها نیز با دریافت این وجه ها از داوطلب، خود را از نظر مالی ساپورت می کنند.
شاید فلسفه وجود این صندلی ها این باشد که دانشگاههای داخلی نتوانسته در جذب دانشجویان خارجی موفق عمل کند. این صندلی های خالی برای جذب دانشجویان خارجی طراحی شده بودند که خالی ماندن آنها باعث شده پردیس های خودگردان ایجاد شود. جهت دریافت مشاوره شرکت در زمینه کنکور سراسری یا خرید صندلی در دانشگاههای کل کشور فقط کافیست از قسمت تماس با ما با کارشناسان حرفه ای و با تجربه موسسه مدرک فوری تماس برقرار نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code