انواع ویزای بلژیک چیست؟

ویزای بلژیک در انواع مختلفی ارائه می‌شود. شاید این جمله برای شما تکراری باشد اما در تمام کشورهای اروپایی این تنوع در ویزا وجود دارد. خب این ترتیب که هرکسی با توجه به هدفی که دارد می تواند برای اخذ یکی از این ویزاها اقدام نماید. برای سفر به بلژیک ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید.

  • ویزای توریستی بلژیک ، ویزای تحصیلی بلژیک، ویزای کاری بلژیک، ویزای تجاری بلژیک، ویزای الحاق به همسر و … از جمله ویزاهایی هستند که می توانید اخذ کنید. دقت داشته باشید که برای اخذ هر یک از این ها باید مدارکی را به سفارت ارائه دهید که در صورت تشخیص افسر سفارت، ویزا برای شما صادر شود.
  • طبیعی است که اگر همسری در کشور بلژیک نداشته باشید، نمی توانید برای ویزای الحاق به همسر اقدام نمایید. پس ابتدا باید شرایط و هدف خود را بررسی کنید و پس از آن برای اخذ این ویزا اقدام نمایید. ویزای توریستی به طور کلی به شما اجازه اقامت در بلژیک تنها به مدت نود روز را می دهد و پس از آن چه با ویزای چند بار ورود چه یک بار ورود باید خاک بلژیک را ترک کنید.
  • ویزای تجاری هم برای زمانی قابل اخذ است که بخواهید در این کشور سرمایه گذاری کنید. ویزای کاری هم به این ترتیب است که شما می توانید در این کشور به مدت محدودی مشغول کار شوید. ویزای تحصیلی هم برای افرادی است که قصد تحصیل در هر مقطع و رشته ای در این کشور را دارند.

 

جهت اخذ ویزای بلژیک و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید