از طرف دیگر، وقتی متقاضی فرم درخواست ویزای شینگن را پر می کند، وی باید هدف سفر را بیان کند که چرا متقاضی ورود به منطقه شینگن است. در این بخش، به تعدادی از اهدافی که متقاضیان برای اخذ ویزا به سفارت اعلام میکنند؛ اشاره کرده ایم.

ترانزیت فرودگاه

این ترانزیت، برای افرادی است که بدون ورود به کشور شینگن باید از طریق منطقه بین المللی یک فروشگاه شینگن تردد کنند. کشورهای شینگن لیستی از کشورهایی را که اتباع آنها نیاز به داشتن ویزا دارند؛ را فهرست کرده اند. از طرف دیگر، برخی از کشورهای عضو شینگن، کشورهای دیگری را به لیست خود اضافه کرده اند. بنابراین، با این وجود که ممکن است برای عبور از برخی کشورها به ویزا نیاز نداشته باشید، اما بسته به ملیت شما ممکن است در برخی از کشورها به آن نیاز داشته باشید.

ترانزیت

بسیار شبیه به هدف مسافرت است که قبلا توضیح داده شده است. غالبا دریانوردان خارجی که فقط برای دوره های بسیار کوتاه در یک کشور متوقف می شود، از این ویزا استفاده میکنند.

ترانزیت، یکی از معروف ترین اهداف برای سفر به منطقه شینگن محسوب می شود. افرادی که قصد بازدید از هر یک از کشورهای منطقه شینگن را برای گردشگری، تجربه، فرهنگ، معماری، غذاها و موارد دیگر دارند، باید هدف سفر را در فرم درخواست خود انتخاب کنند.

بازدید از خانواده یا دوستان

افرادی که دارای اعضای خانواده یا دوستانی که بطور قانونی در منطقه شینگن اقامت دارند؛ هستند، در صورت تمایل به مراجعه به آنها، می توانند برای این ویزا اقدام کنند. برخی شرایط خاص، برای این ویزا وجود دارد که متقاضی باید برای موفقیت برنامه مانند دعوت نامه، آنها را عملی کند.

تجارت

بسیاری از افراد، غالبا برای اهداف تجاری به کشورهای منطقه شینگن سفر می کنند. حق تقاضا برای تجارت بسیار است. به عنوان مثال در تعداد اوج درخواست های ویزا افرادی هستند که قرار ملاقات سریعتر دریافت کرده اند.

بازدید رسمی

در صورت انجام وظیفه رسمی یا بازدید رسمی شما باید تیک گزینه رسمی را در فرم درخواست خود انتخاب کنید. شما باید این هدف ویزا را حتی اگر با یک هیئت بزرگ با تاریخ سفر یکسان و هدف رسمی سفر می کنید، بررسی کنید.

اهداف مطالعه

دانش آموزان و دانشجویانی که مایل به شرکت در هر نوع موسسه آموزش از جمله دروه های دانشگاه، دوره های زبان و … برای مدت کوتاه تر از سه ماه هستند؛ می توانند برای ویزای تحصیلی شینگن اقدام کنند. کسانی که باید برای مدرسه یا دانشگاه در منطقه شینگن امتحان دهند، باید این هدف ویزا را نیز مشخص کنند.

فعالیتهای فرهنگی، ورزشی و فیلم

این ویزا، برای افرادی که در خارج از منطقه شینگن زندگی می کنند؛ ایجاد شده . و افرادی که مایل به سفر به اروپا به منظور شرکت در یک رویداد فرهنگی، ورزشی، مذهبی و خدمه فیلم هستند. متقاضی باید بخشی از این رویداد باشد و نه تنها مخاطب. به عنوان مثال مجری در یک کنسرت یا نویسنده ای که کتاب خود را در نمایشگاه کتاب ارائه می دهد.

سایر ویزاهای شینگن

اگر هدف شما از ورود به منطقه شینگن با هیچکدام از اهداف ذکر شده در بالا مطابقت نداشته باشد؛ باید در فرم درخواست گزینه سایر را تیک بزنید. با این حال، شما هنوز هم باید مشخص کنید که دلیل درخواست شما چیست. حداکثر این شانس را دارید که در یک جمله کوتاه هدف را مشخص کنید. اگر مایل به ورود به هر یک از کشورهای عضو شینگن برای شرکت در یک رویداد مذهبی یا چیزی مشابه آن هستید، می توانید “بازدید مذهبی” یا “اهداف مذهبی” را بنویسید.

جهت اخذ ویزای شینگن و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code