تایپ LTV ویزای شینگن یا ویزای اعتبار محدود(The limited territorial validity visa)، ویزایی است که در دسته ی ویزاهای کوتاه مدت قرار میگیرد. دارنده ی این ویزا، تنها میتواند در کشوری که شینگن خود را از آن دریافت کرده است؛ اقامت داشته باشد. دارننده ی تایپ LTV ویزا شینگن، تنها زمانی میتواند به کشور های دیگر شینگن سفر کند؛ که در پاسپورت او قید شده باشد و این مورد نیز در شرایط خاص اتفاق می افتد.

این نوع ویزا، این امکان را برای شما فراهم می کند؛ که فقط در کشوری شینگنی که ویزا را صادر کرده یا در برخی موارد، در برخی از کشورهای شینگن که هنگام درخواست ویزا به طور خاص ذکر شده اند، سفر کنید. این ویزای خاص برای سایر کشورهای شینگن که از قبل مشخص نشده اند؛ معتبر نیست. دارنده این نوع ویزا نمی تواند از طریق کشور شینگن دیگری که هدف اصلی و مقصد نهایی او نیست؛ وارد شود. این نوع ویزا، در موارد بسیار خاص، مانند یک ویزای بشر دوستانه یا تحت تعهدات بین المللی به عنوان یک استثناء در سیستم مشترک ویزای شینگن صادر می شود. این نوع ویزا ممکن است برای افرادی که دارای یک سند مسافرتی معتبر نیستند اعمال شود. اما باید در هر شرایط اضطراری به منطقه شینگن سفر کنند.

جهت اخذ ویزای شینگن و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code