گرفتن ویزای شینگن شرایط خاص و کلی برای تمامی کشورهای حوزه شینگن دارد، قبل از توضیحات و نکات ریز و اعلام مدارک مورد نیاز ویزا اقدام به توضیح مهم ترین شرایط کلی درخواست ویزا می نمایم.

مهم ترین شرایط ویزای شینگن با شرح مختصر در این قسمت توضیح داده میشود که اگر با دقت به آنها توجه کنید قطعا به تنهایی میتوانید برای خود اقدام کنید. باور کنید این شرایط را با این دقت هیچ شرکتی قبل از عقد قرارداد به شما توضیح نخواهد داد:

شرایط مهم اول:

دوست عزیز همانطور که قبلا هم اشاره کردیم باید هدف سفر شما مشخص باشد. حالا ممکن است از خود سوال کنید که بعد از مشخص کردن باید چه کاری انجام دهیم؟ خوب حالا بعد از تعیین هدف سفر باید بررسی کنید که آیا شرایط لازم برای دریافت این نوع ویزا را بر اساس هدف سفر دارید یا خیر.

به طور مثال اگر تاجر هستید و قصد دارید برای خرید قطعه یا معمله ای بین المللی سفر کنید باید دعوتنامه معتبر کاری از شرکتی که با آن قرار ملاقات کنید دریافت کنید. درغیر این صورت سفارت ممکن اس هدف سفر شما را باور نکرده و شما را ریجکت کند.

شرایط مهم دوم:

حالا باید به فکر پول باشید. سفارت از شما مانده حساب یا همان تمکن مالی درخواست میکند. پس باید به میزان کافی پول در حساب خود داشته باشید تا سفارت مطمئن شود شما هزینه های لازم برای سفر خود را میتوانید متقبل شوید.

در نهایت این کشورها تمایل دارند که توریست ها در کشورشان دست به جیب شوند و پول خرج کنند. پس اگر تمکن مالی قوی ندارید مطمئن باشید که سفارت درخواست شما را رد کرده و شما را ریجکت میکند.

شرایط مهم سوم:

باز هم باید به مسائل مالی برگردیم و به شما اعلام کنیم که سفارت علاوه بر تمکن مالی گردش حساب 4 الی 6 ماهه شما را درخواست مینماید. علت این کار برای این است که بررسی کند که شما از شرایط شغلی و مالی خوبی بهرمند هستید و پرینت گردش حساب شما با نوع شغل و مانده حساب شما همخوانی دارد.

اگر این گردش حساب شما برای افسر سفارت ابهام ایجاد کند قطعا شما را ریجکت خواهند کرد.

شرایط مهم چهارم:

سفارت ها باید قانع بشوند که شما قصد برگشت به کشور و خروج از منطقه شینگن را دارید. یکی از مواردی که به افسر این اطمینان را میدهد داشتن وابستگی عاطفی در ایران میباشد. منظور از وابستگی عاطفی را با ذکر مثال توضیح میدهیم.

به طور مثال اگر شما یک خانواده 4 نفره هستید شامل پدر، مادر و 2 تا فرزند بهتر است به جای اقدام خانوادگی برای درخواست ویزا، یک الی دو نفر از اعضای خانواده برای بار اولی که درخواست ویزای شینگن می دهید در ایران بمانند.

این کار شما سفارت را قانع می کند که شما به خاطر عزیزانتان قصد بازگشت به کشور  و ترک خاک شنگن را دارید. جهت دریافت ویزای کشورهای شینگن فقط کافیست از منوی سمت راست با کارشناسان موسسه مدرک فوری در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code