بسته به نوع ویزای درخواستی، شرایط لازم و کافی متقاضی برای اخذ ویزای موقت یا دائم کانادا متفاوت می‌باشد.
فرد درخواست‌کننده برای ویزای موقت کانادا می‌بایست افسر پرونده را راضی کند که اقامتش در خاک کانادا موقتی بوده و پیش از موعد تعیین‌شده توسط دولت از کشور خارج شود. بنابراین، مدارک ارائه شده توسط متقاضی باید وابستگی‌اش را به موطن او اثبات نماید. این مدارک می‌تواند نشان‌دهنده هر نوع سندی مبنی بر وابستگی مالی (حساب بانکی، سهام یا املاک و مستغلات)، خانوادگی (همسر، فرزند یا والدین مسن) یا شغلی (مالکیت کسب‌وکار، گواهی شغلی معتبر یا بیمه) باشد.
از سوی دیگر، اما، متقاضیان ویزای دائم کانادا باید به اداره مهاجرت ثابت کنند تا توانایی اقامت و یک زندگی استاندارد را در این کشور در طولانی‌مدت خواهند داشت. از مدارک مربوط و مفید برای اخذ اقامت دائم کانادا می‌توان به سرمایه کافی (برای ویزای سرمایه‌گذاری یا استارت‌آپ)، تخصص و مهارت و رزومه شغلی مناسب (برای ویزای کار) و مدرک زبان معتبر، مانند مدرک آیلتس (برای ویزای Express Entry)، اشاره کرد.
لازم به ذکر است که نبدیل ویزای موقت کانادا به اقامت دائم تحت شرایطی خاص امکان‌پذیر می‌باشد. در ضمن، تبدیل اقامت دائم کانادا به اخذ شهروندی این کشور نیز با ضوابط تعیین‌شده از طرف اداره مهاجرت کانادا طی سه سال ممکن است.

جهت اخذ ویزای کانادا و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code