همان‌طور که پیش از این ذکر گردید، ویزای کانادا به صورت لیبیل روی پاسپورت هر فرد ثبت خواهد شد. بسته به نوع ویزا مدت اعتبار آن نیز متفاوت است.
در حال حاضر، اداره مهاجرت کانادا برای درخواست‌های ویزای توریستی، بازدید از خانواده و ویزای کار (Business Visa) اغلب اوقات به اندازه اعتبار پاسپورت فرد متقاضی ویزا را صادر می‌کند. این ویزا چندبار ورود (مالتیپل) بوده و فرد دارنده ویزا می‌تواند با هر بار ورود حداکثر ۶ ماه را در خاک کانادا سپری کند.
در مورد ویزای تحصیلی، اعتبار آن به اندازه طول مدت مقطع تحصیلی انتخاب شده توسط متقاضی صادر خواهد شد. اعتبار ویزای کار نیز متناسب با درخواست کارفرما تعیین می‌گردد.
اما، ویزای صادر شده برای دارندگان ویزای دائم کانادا معمولاً یک‌بار ورود بوده و اعتبار آن بین ۶ ماه تا ۱ سال می‌باشد. متقاضی پس از وارد شدن به خاک کانادا می‌بایست برای اخذ کارت اقامت خود اقدام نماید و در صورت عدم دریافت اقامت خود اگر از کشور خارج گردد دیگر با ویزای قبلی خود نمی‌تواند وارد خاک کانادا شود. در صورتیکه متمایل به دریافت ویزای مهاجرتی کانادا می باشید فقط کافیست از طریق منوی سمت راست در صفحه اصلی با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن مدارک شما را تکمیل نموده و ویزای تضمینی برای شما اخذ نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code