زمان صدور ویزای کانادا از زمان ثبت پرونده و انجام انگشت‌نگاری بسته به نوع ویزا و زمان درخواست متغیر می‌باشد.
بدیهی است که زمان پاسخ‌دهی برای ویزای دائم کانادا نسبت به ویزای موقت طولانی‌تر خواهد بود. مدت زمان صدور ویزا نسبت به زمان اقدام نیز وابسته است، مثلاً در مورد ویزای توریستی، ممکن است ثبت پرونده هنگام مواقع پردرخواست مانند تابستان و حدود ماه ژانویه باعث تأخیر در پاسخ‌دهی نسبت به شرایط معمول شود.
در صورت تأخیر بیش از حد در دیافت پاسخ از سوی اداره مهاجرت کانادا می‌توان از طریق پرتال‌های تعیین‌شده و یا ارسال ایمیل وضعیت پرونده را پیگیری نمود.
در مورد ویزای ورود سریع یا Express Entry می‌توان مطمئن بود که اداره مهاجرت کانادا تا حداکثر ۶ ماه پس از ثبت کامل پرونده وضعیت پذیرش یا عدم پذیرش آن را مشخص نماید. زمان پاسخ‌دهی صدور ویزا برای این برنامه که تحت برنامه «نیروی متخصص» از خارج از کانادا مهاجر می‌پذیرد، طی سال‌های نه چندان دور گاهی به ۴ سال نیز می‌رسید!! در صورتیکه متمایل به دریافت ویزای مهاجرتی کانادا می باشید فقط کافیست از طریق منوی سمت راست در صفحه اصلی با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن مدارک شما را تکمیل نموده و ویزای تضمینی برای شما اخذ نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code