جهت دریافت ویزای کانادا، غیر از هزینه‌های شخصی مانند: هزینه وکالت و ترجمه و … می‌بایست مبلغی به عنوان هزینه بررسی پرونده و انگشت‌نگاری به دولت کانادا پرداخت شود. این مبلغ بسته به نوع ویزا متغیر می‌باشد.
برای نمونه، هزینه بررسی پرونده و انگشت‌نگاری برای ویزای توریستی کانادا ۱۸۵ دلار می‌باشد که ۱۰۰ دلار آن برای بررسی پرونده و ۸۵ دلار دیگر آن جهت هزینه انگشت‌نگاری دریافت می‌گردد. افراد زیر ۱۴ سال و بالای ۷۵ سال از انجام انگشت‌نگاری معاف بوده و در نتیجه فقط ۱۰۰ دلار برای بررسی پرونده‌شان پرداخت می‌نمایند.
در صورت ثبت پرونده به صورت انلاین، متقاضی باید مبلغ فوق‌الذکر را پس از آپلود تمامی مدارک خود توسط کارت‌های بانکی از قبیل مستر کارت یا ویزا کارت از طریق درگاه تعیین‌شده پرداخت نماید. به یاد داشته باشید، تا پیش از پرداخت این هزینه هیچ‌گونه نامه‌ای برای انجام مرحله انگشت‌نگاری (بایومتریک) صادر نخواهد شد.
توصیه می‌شود، فرآیند اخذ ویزای کانادا را به وکلا و کارشناسان مجرب بسپارید تا با یک اشتباه سهوی و کوچک باعث رد شدن پرونده خود نشوید.

جهت اخذ ویزای کانادا و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code