آلمان یکی از کشور های عضو منطقه ی شینگن است. همانطور که میدانید ساکنین کشور های عضو شینگن و اتحادیه اروپا میتوانند به هر دلیلی اعم از تحصیل، کار، بازدید و … بدون ویزا به این کشور ورود کنند. اما اگر ساکنین کشور هایی که عضو اتحادیه اروپا یا شینگن نیستند؛ قصد ورود به آلمان را داشته باشند؛ چطور میتوانند اقدام کنند؟ یکی از پیشنهادات دولت این کشور، اخذ ویزای تایپ D آلمان است. این ویزا، به ساکنین کشور های غیر شینگن و خارج از اتحادیه اروپا؛ این اجازه را میدهد؛ تا ظرف مدت سه ماه در این کشور بمانند؛ البته این ویزا بسته به شرایط هر فرد، میتواند شامل مدت زمان بیشتری، یعنی تا حدود 12 ماه شود.

ویزای تایپ  D آلمان، در گروه ویزاهای بلند مدت قرار میگیرد و طبق شرایط مشخص شده، میتواند منجر به اخذ اقامت و سپس شهروندی آلمان شود. اخذ ویزای تایپ D آلمان، معمولا به سه دلیل صورت میگیرد: ممکن است فرد بخواهد مدتی بیش از سه ماه را در این کشور بگذراند و یا اینکه محدوده ی جغرافیایی_سیاسی کشور به فرد اجازه ی اخذ ویزای شینگن را نمیدهد و یا ممکن است فرد برای اقامت آلمان، از طریق این ویزا اقدام کرده باشد.

جهت اخذ ویزای شینگن و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code