ویزای دائم کانادا

ویزای دائم کانادا به دارنده آن اجازه خواهد داد که به صورت دائمی در کشور کانادا اقامت، کار و زندگی کند. باید توجه داشت که با دارا بودن اقامت کانادا هنوز شهروند این کشور به حساب نخواهید آمد. انواع ویزای دائم کانادا به شرح زیر است:

  • ویزای برنامه‌های سرمایه‌گذاری: این برنامه‌های اقامتی که هر سال ضوابط و شرایط آنها تغییر پیدا می‌کند، به متقاضی اجازه می‌دهد تا با سرمایه‌گذاری مقدار تعیین‌شده توسط دولت کانادا طی مدت مشخصی اقامت دائم این کشور را کسب کند.
  • ویزای برنامه‌های استارت‌آپ: این برنامه مختص افرادی می‌باشد که با میزان کمتری سرمایه نسبت به برنامه اقامتی سرمایه‌گذاری در یکی از کسب‌وکارهای کانادایی شراکت می‌کنند. زمان شراکت معمولاً حداقل ۳ سال می‌باشد.
  • ویزای برنامه خوداشتغالی: این برنامه برای افرادی خارج از کشور کانادا است که در زمینه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی یا کشاورزی تخصص لازم را دارند. این افراد برای کسب اقامت دائم کانادا باید نشان دهند که در زمینه تخصصی خود مهارت مورد نیاز را دارا هستند.
  • ویزای برنامه ورود سریع (Express Entry): طی چند سال اخیر، دولت کانادا با ایجاد یک پرتال تحت وب از تمامی افرادی که در سرتاسر دنیا مهارت‌های ویژه‌ای را دارا هستند ثبت‌نام می‌کند. این برنامه به دو بخش فدرال و استانی تقسیم شده است که باعث می‌گردد هر ایالت کانادا بسته به نیاز خود به هر تخصصی بین افراد متقاضی دست به انتخاب بزند. مدت زمان پاسخ قبولی یا رد درخواست هر متقاضی حداکثر ۶ ماه بوده که فرآیند مهاجرت را برای افراد متخصص تسهیل خواهد کرد.

جهت اخذ ویزای کانادا و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید