ویزاهای شینگن یکسان، مجوز یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن برای انتقال یا سکونت در منطقه مورد نظر برای مدت معینی و تا حداکثر 90 روز در هر دوره شش ماهه از تاریخ ورود است. دارندگان ویزای شینگن یکسان می توانند به این کشورها سفر کنند: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لاتویا، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس.

شما باید بسیار مراقب باشید که از تعداد روزهایی که مجاز به اقامت در منطقه شینگن هستید و همچنین از دوره ای که می توانید در اتحادیه اروپا بگذرانید، تجاوز نکنید. و توجه داشته باشید که ویزای دوبار ورود را با تعداد کشورهایی که مجاز به ورود به آنها هستید، اشتباه نگیرید و در زمان معین در منطقه ی شینگن بمانید.

جهت اخذ ویزای شینگن و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code