ویزای موقت کانادا

ویزای موقت کانادا به فرد اجازه می‌دهد تا برای مدت مشخصی که کنسول سفارت معین کرده است، در خاک کانادا اقامت داشته باشد. این مدت در حال حاضر برای ویزای توریستی کانادا معمولاً به اندازه اعتبار پاسپورت و به صورت چندبار ورود صادر می‌گردد.
ویزای موقت کانادا شامل موارد زیر می‌گردد:

  • ویزای توریستی کانادا: اجازه می‌دهد دارنده آن برای سیاحت و گردش وارد خاک کانادا شود. در حال حاضر ویزای دیدار خانواده و کسب‌وکار نیز زیرمجموعه این ویزا صادر می‌شود. اعتبار این ویزا اغلب به اندازه اعتبار پاسپورت فرد و چندبار ورود صادر شده و مسافر در هر بار ورود می‌تواند حداکثر ۶ ماه را در کشور کانادا سپری کند.
  • سوپر ویزای کانادا: این ویزا برای پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ فرد دارنده پاسپورت یا اقامت دائم کانادا صادر شده و به آنها اجازه می‌دهد مدت بیشتری را در خاک کانادا حضور داشته باشند.
  • ویزای تحصیلی: شما می‌توانید برای تمام مقاطع تحصیلی از مؤسسات آموزشی کانادا پذیرش بگیرید. سپس، با درخواست ویزای تحصیلی به آموزش و یادگیری در کانادا ادامه بدهید. مدت ویزای تحصیلی به اندازه زمان مقطع انتخابی توسط شما می‌باشد.
  • ویزای کار: این ویزا نیز در حال حاضر مانند ویزای توریستی به اندازه اعتبار پاسپورت متقاضی صادر می‌گردد. معمولاً صدور این ویزا با دعوتنامه از طرف یک کسب‌وکار کانادایی امکان‌پذیر می‌باشد.

جهت اخذ ویزای کانادا و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید