ویزای توریستی یکی از رایج ترین ویزاهایی است که اخذ می شود. این ویزا توسط گردشگران و افرادی که قصد دارند به دیدار خانواده و یا دوستان خود بروند اخذ می شود. این ویزا محدودیت هایی دارد. اخذ این ویزا به تنهایی منجر به اخذ اقامت کشور بلژیک نخواهد شد و با پایان تاریخ اعتبار ویزای خود باید به خاک کشورتان بازگردید.

برای این که بتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید، می توانید ویزای توریستی بگیرید. پس از سفر به این کشور و آشنایی با فرهنگ مردم آن می توانید به دنبال شغل بگردید و یا سرمایه گذاری در بلژیک را آغاز کنید. به این ترتیب بعد از گذشت زمانی مشخص برای اخذ اقامت این کشور می توانید اقدام نمایید.

البته می توانید پس از پایان دوره تحصیل با یافتن شغلی مناسب، پرداخت مالیات و داشتن بیمه برای اقامت اقدام نمایید. دقت داشته باشید که هیچ یک از این ویزاها به خودی خود اقامت بلژیک را برای شما به همراه نمی آورند اما تحت شرایطی خاص ممکن است منجر به اخذ اقامت شوند.

جهت اخذ ویزای بلژیک و یا جهت تهیه هر یک از مدارک فوق و همچنین جهت اخذ دعوتنامه و یا جاب آفر (موقعیت کاری) فقط کافیست از طریق منوی سمت راست با کارشناسان مجرب موسسه مدرک فوری ارتباط برقرار نمایید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه مدارک مورد نیاز برای شما را به بهترین نحو ممکن فراهم نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code